Отримання SIN – (Social Insurance Number)


 • Global Moderators

  У Канаді будь-яке офіційне спілкування з державою та фінанси побудовані на використання номера соціального страхування. Номер являє собою дев'ятизначну число, в перших цифрах якого закодовано місце Лендінгу і тип імміграції (Біженець, Постійний резидент і т.д.)

  SIN слід знати напам'ять і не ділитися цією інформацією без потребиз третіми особами, за винятком кредитно-фінансових організацій (банки), роботодавця, власника орендованої квартири і державних структур. В іншому випадку, будь-який "доброзичливець", використавши Ваше ім'я зможе від вашого імені отримати кредити, за які доведеться відповідати вам, власникові SIN.

  У разі незаконного використання SIN, номер може бути змінений, що не вирішить вже наявні проблеми.
  SIN слід виробити в перші дні імміграції.
  Для його отримання необхідно мати підтвердження Лендінгу( документ, який прикріпляють в паспорт при еміграційному контролі), отримане в Аеропорту при проходженні Лендінгу. Також знадобиться бланк, який можна скачати http://www.servicecanada.gc.ca/cgi-bin/ ... 120&ln=eng (можна підготувати і роздрукувати перед перельотом і після) і місцевий адрес (бажано друзів чи родичів), куди буде вислана пластикова картка.

  Маючи все вищеперелічине і паспорт, необхідно з'явиться у відділення служби Канади (http://www.servicecanada.gc.ca/cgi-bin/ ... hme&ln=eng і через годину вам видадуть документ з вашим номером, а сама карточка прийде за 2 тижні.