Де краще замовити diploma evaluation - WES or UofT ?


 • Global Moderators

  Ось декілька порад для тих, кому потрібно перевести і підтвердити український диплом, щоб влаштуватися на роботу або вступити до університету за межами України. Робити таке потрібно в разі виникнення необхідності, і в залежності від вимог вибирати оцінювача. Далеко не у всіх така проблема взагалі виникла.
  Як і де далекоглядніше замовити evaluation - в World Education Services (www.wes.org) або в Університеті Торонто.

  Зрозуміло, що поки ви перебуваєте в Канаді, UofT just makes more sense. Але життя довге, занесе ще в Штати, Азію, Латинську Америку ...
  WES робить предмет до предмету, тоді привласнює певні оцінки. І загальну, підсумкову оцінку. Якщо вам це треба. У wes є різні опції за різною ціною аж до докладного попредметно опису.WES все робить дуже просто і конкретно - так як online, тому вам скажуть, точніше напишуть все що вимагається конкретно на своїй інтернет-сторінці. Досить просто зайди на сайт і заповнити апплікейшн. Проте, запит піде через Україну в будь-якому випадку.
  У WES пояснили, що оригінал диплома з вкладишем і зроблений вповноваженим в Канаді перекладачем переклад їм для evaluation не годиться, треба, щоб саме з України безпосередньо прислали підтвердження вашої освіти, в даному випадку це треба йти особисто в деканат. Далі там збирають, запечатують, ставлять печатку і посилають безпосередньо їм у WES.
  Можна доплатити за ФЕДЕКС, щоб швидше прийшло. За доки не треба платити. У університеті і форми спеціальні є, які заповняться.

  В університеті Торонто вам просто видадуть папірець, що ви закінчили такий-то вуз за такою-то спеціальності і це еквівалент такому рівню канадської освіти. Саме в UofT видають один папірець, де написано, як ваш диплом відповідає канадським міркам .

  Важливо і для кого Ви робите документ. У професійному коледжі потім можуть все одно самі оцінювати кожен предмет окремо. А якщо просто документ - то - ЮофТі престижніше (оцінюється як більш достовірніший роботодавцем).
  Якщо йти вчитися в місцевий університет, то можуть зарахувати курси з українського універу. Економія часу і грошей. Так само деякі курси зарахують як prerequsites для отримання місцевої освіти.
  Тільки частину предметів зарахують в кращому випадку, і то невелику, при тому - на кого напорешся ще. А в коледжі - не в їхніх інтересах зарахувати, тому що вони хочуть тебе вчити і отримувати за це tuition fee, ну а переконати їх ще треба постаратися, показати себе таким собі суперменом по здачі фінальних іспитів з різних предметів через PLAR - тобто без навчання протягом семестру і тільки самостійно підготувавшись. При чому таке щастя не безкоштовне - за здачу успішну чи ні візьмуть також оплату.

  Оцінка диплома виконується для конкретного завдання. Тому потрібно виходити з вимог тієї контори, в яку потім будете подавати цю саму оцінку. Контори виставляють свої вимоги - комусь годиться WES, комусь ICAS, десь беруть UofT.

  За вищенаведеним міркувань вважаю, що робити оцінку про запас не дуже правильно. Не заморочуйте собі голову, поки вам конкретна контора не скаже, що для вступу в неї чи на роботу вам треба пред'явити диплом. інакше це буде дурно витрачений час і гроші.