Важливість продовження відносин з роботодавцем після інтервю


 • Global Moderators

  Ви пройшли інтерв'ю. І здається успішно. Ви прекрасно поспілкувалися з інтерв'юером, продемонстрували йому свої таланти, він залишився вами задоволений і показав це вам. Але після інтерв'ю ви залишаєтеся в невіданні щодо продовження процесу працевлаштування. В чому справа?

  Проблема в тому, що інтерв'юер не отримав ніякої зворотного зв'язку від вас. Ось чому так важливо, щоб відносини після інтерв'ю не припинялися.

  Ключем того, що роботодавець зацікавиться вами, є те, що ви покажете йому свою зацікавленість у запропонованій ним позиції.
  Посилаючи лист подяки (Подячний лист - Thank letter), або електронною поштою, тобто продовжуючи відносини після інтерв'ю, ви тим самим демонструєте свій високий професіоналізм і виняткові особисті якості, такі як: бажання принести користь даній компанії, наполегливість у досягненні поставленої мети, увагу до деталей і гарний аналітичний рівень, здатність виправдати очікування начальника, ввічливість і уважність. Іноді роботодавці складають список кандидатів і відзначають всі їх недоліки і достоїнства для того, щоб обрати тих, хто буде мати більше шансів зайняти вакантну посаду. У цьому списку відзначаються також і кроки, зроблені після інтерв'ю.

  Менеджер стикається з важкою проблемою - кого вибрати серед майже однаково кваліфікованих кандидатів. Додаткові очки вам можуть дати саме дії, зроблені після того, як інтерв'ю закінчено. Це дозволить вам бути виділеним серед інших кандидатів при інших рівних умовах, а менеджеру вважати вас кращим своїм вибором. А значить, офер зроблять вам, а не комусь іншому.

  Але навіть якщо пропозиція про роботу не надійшла, все одно це відіграватиме важливу роль в майбутньому для заняття іншої посади в іншій компанії.