Наше перше авто в Канаді


 • Global Moderators


  Над цим питанням ми задумувались протягом півроку, але то часу не вистачало обійти дилерів, то авто з під носа забирали, яке нам припало до душі. Тішили себе думкою що ще не настав наш час і саме наше авто ще не продають. От так і жили ....
  Пошуки авто ми вели на сайтах
  http://toronto.kijiji.ca/f-cars-vehicles
  http://toronto.craigslist.ca/cta/
  http://www.autotrader.ca/
  І ось у Вербову неділю, а Канадську Великодню, нам пощастило випадково знайти авто, яке б задовільняло б нас по характеристиках, по ціні і місцезнаходженні. Але чи зручно турбувати людей в такий час?
  Потурбували; нам привезли машину для огляду на наше подвіря для нашої зручності; машина нам сподобалась; підїхали до знайомого інженера - сказав нам що машина в задовільному стані; протестували машину на хайвеї і домовились зустрітись в понеділок зранку для оформлення купівлі.
  В понеділок оформляли покупку машини. Приїхали з колишнім власником на автостанцію робити тест (сайфті), віддали йому гроші, він частину техпаспорта з датою продажі і його підписом, решту дозаповнили самі за 3 хв. Поки робили тести для машини, подзвонили в страхову і по телефону оформили страхівку, перед тим порахували собі онлайн квоту через інтернет вибираючи найдешевшу страхівку. Копію страхового поліса нам скинули по факсу, і ми записали його номер в продажний техталон. Нагадую цей понеділок був після Великодним, тож багато організацій не працювало. В 16.45, за 15 хв до закінчення напівсвяткового робочого дня, ми заявився в МТО для реєстрації машини. Віддали продажній техталон, і на питання чи потрібен страховий поліс, отримали здивовану відповідь, нащо, якщо його номер вже записаний в талоні. Через 5 хв, ми вже вийшли з МТО з новим техпаспортом і номерами на нащу Першу Канадську машину.