Народження дитини в Канаді • Привіт, так саме і в Німеччині, тільки перше: ви отримуєте допомогу на дитину в розмірі приблизно 3000 евро в два прийоми- значну частину до родів. Її не треба потім повертати. Для отримання цих грошей треба від геніколога справку про вагітність брати та здавати з іншими паперами в медичну кассу.
  Всі медичні процедури сплачує медична касса. Тільки якщо бажаєте щоб наприклад, вас лікував тільки головний лікар- тоді заплати або май приватну страховку. Медична касса, або гінеколог дають інформацію про те, де можна пройти відповідні курси чи отримати будь-яку іншу допомогу.
  Окрім того, ви можете вибрати між пологами вдома( це тільки при нормальні вагітності) -при ускладненнях тебе відправляють до шпиталю на швидкій, або в шпиталі - тут можна безкоштовно ознайомитися із способами наподження вибрати для себе пасуючий. Але акушерка завжди попереджає про те, що в разі загрози життю дитини чи мами- відразу ж може бути кесарева сеча. Якщо бажаєте планово родити, чи боїтеся болю чи за медичними показниками-роблять кесарево. З епедуралкою- теж роблять, але з цим треба бути дуже обачними-є ризик, що потраплять в нерв.
  Коли приходиш родити-кладуть в родильну заллу-це якщо природні роди.родильна зала з усіма приладами. Якщо ні-тоді до палати в гінекології. Звідси вже забирають до операційної. Батько чи інша рідна особа може також бути присутнім. Дитину вам покажуть. Після операції потрапляєте в кімнату, де за вами 2 години наглядає реаніматолог. В такому разі дитина після мед. огляду потрапляє або до батька на груди, або дитячих медсестер. Добу чи дві, якщо все добре, випробудете в шпиталі, а потім до дому. Вам дадуть акушерку, яка приходить до вас та допомогає на перших етапах з дитиною.


 • Global Moderators

  Кесареве роблять з тою ж епідуралкою. Там питання в іншому, що епідурал не дадуть якщо між схватками менше 5-ти хвилин. Бо тоді дісно лікареві немає часу щоб нормально ввести голку і не попасти в нерв. • @vo_vik це так, але великий вплив ідівідуальна побудова кожної людини. Лікарі нажаль не мають рентгенівського погляду. Вони знають що нірвовий вузел приблизно там то та там-то знаходиться, але - ж не до мілліметру в точності. Тому в нас завжди попереджають про те, що вони можуть пошкодити нерв. В мене була знайома, яка народживала з еп (паузи між схватками були по 15-20 хвилин коли еп ставили). їй поставили невдало-мучається із спиною так, що навіть працювати не може зовсім. • @vo_vik написав в Народження дитини в Канаді:

  Кесареве роблять з тою ж епідуралкою. Там питання в іншому, що епідурал не дадуть якщо між схватками менше 5-ти хвилин. Бо тоді дісно лікареві немає часу щоб нормально ввести голку і не попасти в нерв.

  Епідурал ставлять тільки при плановому кесареві.


 • Global Moderators

  Ну ще раз кажу. Епідурал дають якщо між переймами більше 5 хвилин. 5 хвилин між переймами, це ще десь 5см відкриття. Якщо жінка вже народжує, відкриття 10см, перейми практично постійні і по якійсь причині прийшлось робити кесареве, то звичайно, що там вже ніхто ніякий епідурал не буде давати. • Я запитала зараз у моєї подруги німкені, яка працює повитухою вже 20 років. Так ось вона з практики своєї каже-5 см з 5 хвилинним інтервалом це вже запізно для пда. Поки анастезіст приде, поки налаштують все як треба - вже може й дитина народитися. Все від жінки залежить. Одна швидко родить, інша сутками мучається.


 • Global Moderators

  Питатись в німців в яких рівень фертильності 1, ну звичайно що якщо нічим не знеболювати, то ніхто 2гу дитину не наважиться народжувати.

  ПС: погуглив в 2017 рівень фертильності був 1.45, трохи відновились останнім часом бачу. Цікаво яка в цій цифрі заслуга іммігрантів. • Ну якщо ви не знаєте, що багато німкень народжують далеко після 30 бо по-перше багатьох з них карьєра на першому місті. По друге виховання дитини тут дуже дорого Коштує. Попри те, що держава допомагає. Іноді невистачає навіть зарплати двох батьків на утримання дитини. Існують проблеми з дітсадками- в багатьох містах вони переповнені а на нові дітсадки в містах землі та коштів нема. Приватні няні дорогі (від 15€година) та їх теж мало. Та не всі роботодателі бажають мати в себе робітницу з маленькою дитиною. Алє зараз почалися реформи цього напрямку. Не все ще ґарно, але зміни вже є на краще.
  До речі ваш показник з феатільності застарів щонайменше на два роки. Ще в тому році він був 1,6 по статисті бундесамту для статистики. Тобто вже не така рідкість двоє дітей. • @vo_vik за 2015 рік є така статистика по землях. Тоді було більш 70% народили німецькі громадяки.
  Дивись дестатіс.де


 • Global Moderators

  Ну так турки давно мають громадянство. Деякі з тих туркень які народжують зараз вже і самі були народжені в Дойчлянд.