Ласкаво просимо до сабреддіту "Коротка Проза Українською"!


 • Administrators

  Ласкаво просимо до сабреддіту "Коротка Проза Українською"!

  https://www.reddit.com/r/korotkaproza/

  Це місце для публікації ваших власних коротких прозових творів (оповідань) або уривків з ваших більших творів. Ми заохочуємо відгуки та обговорення творів у коментарях. Всі оповідання повинні бути написані українською мовою.

  (!!!) Публікуйте тільки ваші власні твори

  Цей сабреддіт створений як відкритий майданчик для публікації авторської короткої прози, а не для поширення посилань на роботи інших письменників. Ви можете опублікувати тут текст, якщо ви особисто є його автором, або офіційним представником автора.


 • Global Moderators

  Ось і форум став в пригоді! Згадав цю тему і кинув людині ланку на те, що шукала.

  Так, відписуйте, де ще є місця для самовираження на цій ниві україномовним.


 • Administrators

  @голлан-дець цей саб начебто був непоганою ідеєю як аналог англомовного https://www.reddit.com/r/shortstories/, але популярністю він чомусь не користується, мабуть тому що Reddit має дуже невелике проникнення в Україні, порівняно з Штатами та Британією. саб https://www.reddit.com/r/korotkaproza/ неактивний, але їсти він не просить, тому закривати його не буду в надії що хтось таки щось туди напише


 • Global Moderators

  а що туда можна писати? а є якась модерація?


 • Administrators

  @vo_vik
  Це місце для публікації ваших власних коротких прозових творів (оповідань) або посилань на інші сторінки та блоги в мережі, де вони були опубліковані. Ми заохочуємо відгуки та обговорення творів у коментарях. Наша єдина вимога - ваші оповідання повинні бути написані українською мовою.

  1.Тільки ваші власні твори
  Цей сабреддіт створений як відкритий майданчик для публікації авторської короткої прози, а не для поширення посилань на роботи інших письменників. Ми можете опублікувати тут текст (чи посилання на нього в мережі), якщо ви особисто є його автором, або офіційним представником автора.

  2. Повага до інших користувачів
  Навіть якщо ви не згодні з думкою автора тексту або іншого коментатора, завжди будьте чемними та оформлюйте свої думки у ввічливій формі. Неповага та образа інших користувачів під час коментування є причиною для бану.

  3. Тільки прозові твори українською
  Публікація на цьому сабреддіті іншого контенту, окрім авторських прозових творів українською мовою, заборонена.

  Mодерація звичайно є, але мінімальна, тобто все, що не відповідає вимогам вище, буде видалятись.


 • Global Moderators

  Ну не знаю.. Там латинка чи не стандартні форми правопису чи і те і те разом?


 • Administrators

  @Vo_Vik та можна як завгодно, хоч на гебрайській абетці, головне щоб українською 🙂 або можна сюди писати, тут теж розділ такий є https://forum.ukrexpat.com/category/67/