ukrexpat.com - інформаційний портал та форум для українців з усього світу


 • Administrators

  forum.ukrexpat.com - це спільнота, що об'єднує українців, які тимчасово або на постійній основі проживають за кордоном, створена з метою об'єднання українських громад, які проживають в різних куточках світу, спілкування та обміну досвідом.

  Форум відкритий для всіх, хто вважає себе українцем і бажає спілкуватись українською мовою, незалежно від раси та національності. Тут постійне місце зустрічі українських експатів (закордонних українців) та діаспори 🇺🇦 🌍 🌎 🌏

  Будь-ласка дотримуйтесь Правил Форуму.

  Стиль та кольорову гамму можна змінити в особистих налаштуваннях після реєстрації, наприклад для перегляду форуму вночі більше підходить стиль "Slate" або "Cyborg".

  Форум заснований та переважно модерується з Японії 🇯🇵. Фізично сервер знаходиться у Франкфурті в Німеччині 🇩🇪 і знаходиться в юрисдикції правової системи ЄС 🇪🇺

  ukrexpat.com - це інформаційно-новинний портал для українських експатів і діаспори, де публікуються актуальні статті, анонси подій та дайджест останніх новин.

  Наша кнопка, яку ви можете розмістити у себе на сайті:
  alt text

  <a href="https://ukrexpat.com" target="_blank"><img src="https://i.imgur.com/vZEbDFH.png" alt="UkrExpat.com" title="Портал Українських Експатів" border="0" width="88" height="31" /></a>
  


 • Щира вам подяка з боку усіх українських експатів в Україні! Чомусь мені здається, що саме тут ми більш роз'єднані, аніж за межами неньки. От чесно, дуже приємно, що такий проект з'явився.


 • Administrators

  Вітаю на форумі. Так, згоден з вами. Цей форум не тільки для українців, які проживають за кордоном, він - для всіх, хто вважає себе українцем та бажає спілкуватись з однодумцями на українській мові, не залежно від країни проживання.


 • Global Moderators

  Доречі коли даєте інформацію від міністерсва закордонних справ чи інших офіційних державних органів, то не пишіть українців, а пишіть громадян України. Бо то трохи різні речі. Наприклад в темі про Канаду, пишете, що там живе 1,2 млн українців, в той же час в іншій темі про діаспору загалом, що 48 тисяч.


 • Administrators

  @Vo_Vik ну так, в принципі згоден, треба розрізняти експатів і діаспору. бо українська діаспора наприклад в Канаді - це переважно громадяни Канади. експати - це громадяни України, які проживають за кордоном (наприклад в Японії практично всі українці - це експати, хоча ми теж називаємо себе діаспорою).


 • Global Moderators

  Ну я наприклад одночасно і громадянин Канади і України. І одночасно діаспора) Крім того не всі громадяни України є українцями. Принаймі себе так ідентифікують в переписах наприклад.


 • Administrators

  З Днем Незалежності! Happy Independence Day! 🇺🇦🎇🎆