Правила форуму


 • Administrators

  Перед тим як почати писати рекомендуємо ознайомитись з правилами форуму. Ми наполягаємо, щоб Ви обов'язково дотримувались правил та положень які описані нижче.

  1. Загальні положення

  1.1. forum.ukrexpat.com є публічним форумом, вся інформація на форумі належить її авторам. Автором є особа, яка опублікувала інформацію.

  1.2. Дані правила існують виключно для максимально комфортного спілкування на форумі, дотримання їх є обов'язковим для всіх учасників.

  1.2. Офіційною мовою спілкування на форумі є українська.

  2. Учасники форуму

  2.1. Учасник форуму - особа яка зареєструвалась на цьому форумі, погодившись з усіма правилами форуму.

  2.2. Обраний Вами нікнейм не повинен містити: образливих/вульгарних слів, веб-адрес. Не зловживайте великими літерами. Не реєструйте більше одного нікнейму.

  3. Теми та повідомлення

  3.1. Забороняються будь-які висловлювання, які мають антиукраїнське та антидержавне спрямування, суперечать Конституції та Законам України, правилам людської та мережевої етики, а також правилам цього форуму.

  3.2. Комерційна реклама та спам заборонені. Тут можна розміщувати тільки некомерційні оголошення, які можуть бути корисними іншим українцям, які проживають за кордоном.

  3.3. Забороняється давати посилання на сайти, які мають антиукраїнське спрямування, зміст яких порушує Конституцію чи Закони України.

  3.4. Забороняється створювати теми чи повідомлення, які містять лише посилання на інші сайти, без відповідного пояснення.

  3.5. Забороняється використовувати у підписах користувача посилання на інші сайти.

  4. Модератори та Адміністрація

  4.1. За порядком на форумі стежать Модератори, вони мають право на свій розсуд змінювати і знищувати будь-які теми та повідомлення, що не відповідають правилам форуму, які викладені вище. Модератори на форумі призначаються Адміністрацією.

  4.2. Модератор не має права принижувати інших учасників форуму (внаслідок особистої неприязні, особистих переконань чи іншої причини).

  4.3. Адміністрація - одна чи кілька осіб які створили форум forum.ukrexpat.com, займаються його підтримкою, слідкують за роботою форуму. За відсутності Модераторів на форумі Адміністратори виконують функції Модераторів.

  4.4. Адміністрація обіцяє не надавати будь-яку приватну інформацію про Вас (включно з Вашою електронною адресою) у треті руки.

  Приємного спілкування!
  Адміністрація Форуму Українських Експатів


Заблокована