Японія буде приймати сотні тисяч нових трудових мігрантів з 2019 року


 • Administrators

  Японія створює спеціальну агенцію, яка з квітня 2019 року буде займатись трудовими мігрантами. Нещодавно уряд дозволив імміграцію сотні тисяч низькокваліфікованих працівників, які будуть працювати в сільському господарстві, будівництві, сфері догляду за старими людьми, риболовлі та інших галузях промисловості, де вже зараз катастрофічно не вистачає працівників. При цьому трудовим мігрантам не будуть дозволяти привозити з собою сім'ї. Візи будуть видаватись на 5 років з можливим продовженням.
  З 2012 по 2017 рік кількість іноземних працівників в Японії збільшилась вдвічі і досягла позначки в 1.28 млн.
  https://japantoday.com/category/national/japan-to-set-up-immigration-agency-to-cope-with-influx-of-foreigners


 • Global Moderators

  Пішли по шляху прийому дешевих рабів, а не повноцінних громадян. Дістануть пів країни озлоблених нелегалів.


 • Administrators

  @Vo_Vik Повністю згоден, бо заборона привозити сім'ї просто не працюватиме, вони їх все одно привозитимуть, але нелегально, бо що їм ще залишається робити, якщо в них вже є сім'я, не кидати ж її? А потім їх все одно легалізують, бо неможливо депортувати сотні тисяч нелегалів разом з дітьми, які вже народяться тут. Але фактично до них тут буде ставлення як до рабів, які повинні тільки працювати і отримувати свою пайку, не вимагаючи жодних людських прав. Коротше Японія повторює ті ж самі помилки, які вже робили й інші країни. Мігрантів потрібно інтегрувати в суспільство, а не відмежовуватись від них. З позитивних прикладів можна назвати Канаду, де з самого початку мігрантів сприймають як рівних, тому у них і жодних проблем зараз немає.


 • Administrators

  Ну от, те, про що я казав, вже відбувається - Японія примусово депортує матерів дітей, які вже тут народились, бо, на відміну від дітей, їхні матері не можуть отримати тут легальний статус. І що маємо у підсумку? Трагедії, зруйновані сім'ї і нещасні діти https://japantoday.com/category/national/japanese-government-separated-families-by-deporting-47-vietnamese


 • Global Moderators

  Ну тут таке. Приїзд почужому паспотру, то серйозна проблема. Правду кажучи в цій ситуації, я би був на стороні уряду. Питання в іншому. 21 рік бути в статусі біжанця - це якийсь нонсенс.


 • Global Moderators

  В принципі, обмеження на доставку сім'ї мудре рішення, і тут якраз врахований досвід інших країн. Зокрема Саудівської Аравії та ЄС.

  Біля міграційного центру, якось розмовляв з афганістанцем, що хвалився системою соціальної підтримки в Німеччині. Його брат має багатодітну сім'ю. Коротко кажучи, паразитують на соціальному забезпеченні багатодітних, використовують не за призначенням.

  До речі, таке явище є в Україні, коли народжують аби жити на субсидії. Які діти виростуть на вихованні люмпенів?


 • Global Moderators

  @scythian в Японії всі іноземці на виду, по расовій відмінності. Що найменше, гадаю нелегали не знайдуть собі житло, адже потрібен: поручитель, банківський рахунок.


 • Administrators

  @шотм Більшість іноземців в Японії азіати - китайці, в'єтнамці, бірманці, їх не так просто відрізнити від японців 🙂
  А на рахунок житла, то проблеми будуть тільки якщо знімати окрему квартиру, для довгострокової оренди кімнати в share house (це такі типу гуртожитки для всіх бажаючих) гарант і рахунок не потрібен, я сам так колись знімав житло, причому зарезервувати кімнату і оплатити можна навіть з-за кордону. Інший варіант без гаранту і рахунку - Airbnb, але це дорожчий варіант.