Парад вишиванок у Токіо зібрав майже 200 учасників


 • Administrators

  Шостий парад вишиванок, який пройшов 20 травня в японській столиці, зібрав близько 200 учасників. Про це повідомляється на Facebook-сторінці спільноти українців у Японії «Краяни».

  https://global-ukraine.com/2018/05/parad-vyshyvanok-u-tokio-zibrav-majzhe-200-uchasnykiv/

  «6-й парад вишиванок у Токіо відбувся 20 травня і зібрав близько 200 учасників! Багато знайомих і незнайомих один одному людей різних національностей, різного віку, одягнувши вишиванки, зібрались в одну дружню родину», – повідомили організатори.

  0_1527353400833_IMG_8968.jpg

  Зазначається, що цьогорічний маршрут був довшим майже наполовину від попередніх років. Учасники ходи пройшлися центральними вулицями Токіо, танцюючи та співаючи українські пісні.

  Також активісти роздавали перехожим листівки, написані японською та англійською мовами, у яких пояснювалося, що таке вишиванка і яке значення вона має для українців.

  0_1527353439487_IMG_8987.jpg

  Багато-хто з японців чи іноземців, особливо старшого віку, прочитавши слово «Україна» чи побачивши синьо-жовті прапори, з неабиякою обізнаністю заводили розмову про нашу історію та сьогодення.

  Крім цього, під час ходи діти української школи «Джерельце» (Токіо) танцювали та співали у вишиванках.

  0_1527353679872_IMG_9419.jpg


 • Global Moderators

  Багатенько так народу.


 • Administrators

  так, цього року було трохи більше, ніж минулого, але кількість українців в Японії десь залишається на тому ж самому рівні, просто більше людей дізнаються про парад вишиванок. а фестиваль української культури минулого року нажаль не змогли організувати, не вдалося знайти концертного приміщення, яке б нам надали безкоштовно, може цього року вийде, якщо посольство домовиться • В нас теж буде 16 липня во Франкфурті на Майні. Але я, мабуть, не поїду- готувати треба буде важливу презентацію. • Круто, що нашою Україною теж хтось цікавиться!))))


 • Administrators

  Ще й як цікавляться! Україна - це одна з найцікавіших країн Європи з унікальною культурою та історією, яка дуже довго залишалась terra incognita для більшості іноземців, спочатку у складі рос. імперії, а потім у складі совка. Але зараз все швидко змінюється.