Японські качки перебігають дорогу у невстановленому місці :)

• Administrators

Японські качки - це не якісь німецькі, вони тут переходять дорогу там, де захочуть а не на качкопереході, тому от таке

• Не знаю як качки, а ось косулі, кабани, білки в нас бігають через дороги там, де забажають. Навіть автобанів не жахаються. Косулі - так ті майже і людей не жахаються. Бродять собі по садах, травку жують. В зиму, коли багато снігу, ми їх підгодовуємо трохи.

• Administrators

@nataliya-samoylenko ну це центр Токіо, тут тільки качки, мені б там не хотілось зустріти кабана))

косулі та інші олені у нас теж бігають, ось в Нарі наприклад, вони наглючі до неможливості, їжу з рук виривають, бо знають, що їм за це нічого не буде
    alt text

білок у нас в місті не бачив взагалі, зате є ось такі веселі тваринки - цівета гімалайська, спритно лазять по стовпам і дротам
    alt text

• Це там хтось мабуть косуль з рук годував. Або залишки їжі залишились не прибраними. Ось косулі та звикли. В нас не так. Якщо в саду є людина, то вони туди не заходять. Найблища відстань, на яку мені такий красень, як на вашому фото, була 10 метрів.
    Кабанів я теж не бажаю зустрічати- вони мають погану звичку нападати на людей. В деяких місцях Німеччини це вже напасть - їх нічим не зупинити. Тільки бойова зброя 🔫 допомога.
    В нас тут біля міста, та навіть у місті, баґато лісів, тому дикі тварини тут не диво.
    Можно іноді і лелек, які перед тим як відлетіти в теплі країни збираються в нас майже посеред міста, на лелечий горі, побачити. Або хищника червоного Милана-фото нажаль не можу добавити.

• Administrators

@nataliya-samoylenko То тільки в Нарі, більше ніде по місту ручні олені у нас не бігають 🙂 Їх там всі годують з рук, це навпаки заохочується, бо вони вважаються священними в храмах Нари, приблизно як корови в Індії. Але корови хоча б не кусаються, а ці кусаються, особливо не люблять туристів. Доречі я погуглив - це насправді не косулі, а інший вид оленів - Олень японський, місцева назва - "Шіка", вони менші за наших оленів.
    Щодо збільшення кількості лісів в Європі - я таке читав, це в принципі дуже добре, бо за ХХ століття їх були майже всі вирубали, зараз ми просто повертаємо той природний стан і екологічний баланс, який існував до періоду індустріалізації. А кабанів, вовків, ведмедів потрібно періодично стріляти, щоб вони боялись і поважали людей, тоді з ними проблем не буде. В Японії останнім часом почастішали напади ведмедів на людей в гірських містечках та селах.
    PS: Я підняв максимально допустимий розмір зображення до 20 МБ, тепер повинно завантажитись, це остання кнопка на панелі вікна повідомлення. Якщо видає помилку, потрібно повторити, воно не завжди з першого разу завантажує.

• Дякую за зміни в настройках.
    Добре, що в нас ніяких святих тварин немає. А то уявляю - годування рисі з рук-вона і руку відхаває.
    Наскільки я про вовків знаю, вони на людей без причини не нападають. В нас частіше страждає домашня скотина-там вівці, корови. А щоб здоровий вовк на людей нападав - того не пам'ятаю. Ще полювання на вовків у нас заборонено - не так їх тут і багато. Окрім того, вони самі сторонятся людей. Та з мусорок не їдять. Таке жруть тільки що дики свині та кабани - на них полювання дозволяють.

• Global Moderators

В Канаді переважно ведмеді на туристів полюють.