Рейтинг найдешевших і найдорожчих країн для життя в світі

• Administrators

Видання movehub.com підготувало рейтинг найдешевших країн для життя в світі, і найдорожчих https://www.movehub.com/blog/cost-of-living-worldwide-2018/

Україна виявилась найдешевшою країною для життя в Європі, що не є несподіванкою, враховуючи середній рівень зарплат.

Норвегія, Данія і Японія - в десятці найдорожчих, що теж не є несподіванкою для мене, враховуючи наші ціни на фрукти в супермаркеті. Хоча житло не настільки дороге, як всі думають, якщо це не елітне житло. Наприклад моя орендна плата за місяць проживання в однокімнатній квартирі коштує 72000 єн, це приблизно 676 доларів, такі самі ціни в будь-якому районі Токіо, Йокогами, Осаки, Кіото. Ресторани, сфера послуг - це все коштує дорого звичайно, набагато дорожче, ніж в Україні.

• Global Moderators

Я би видалив з того списку країни де нема нормальної медицини, так як вони не придатні для життя)

• Administrators

Так, згоден, бо якість життя ж визначається не тільки кількістю грошей. Бо можна жити в Нігерії, де все дуже дешево - і житло, і продукти, але в разі якоїсь проблеми зі здоров'ям можна одразу писати заповіт. Але ще один критерій - це доступність медицини, бо є країни, де медицина на найвищому рівні, але вона доступна далеко не всім. В цьому плані мені більше подобаються такі країни, як Фінляндія з універсальною системою охорони здоров'я, яка фінансується за рахунок податків громадян. Звичайно, не всім подобаються високі податки, але все суспільство від цього виграє.

• Global Moderators

Просто там де медицина платна в вартість життя вносити вартість страхівки. Тоді буде добре видно де краще жити якщо маєш транскордонний заробіток.