На роботу на велосипеді


 • Administrators

  А ви пробували їздити на роботу на велосипеді? Зараз серйозно задумуюсь про те, щоб пересісти з метро на велосипед. В Токіо переважна більшість людей добираються на роботу на метро, мабуть близько 80% за моїми спостереженнями. Решта 19% використовують скутери, велосипеди (переважно це важкі електровелосипеди), або йдуть пішки. Тільки 1% використовують власний автомобіль для поїздок на роботу. Багато хто комбінує - доїжджають на метро, а потім пересідають на велосипед, який саме з цією метою залишають біля станції. Розкладні велосипеди тут не користуються популярністю, тому що вони просто не влізуть в вагон в годину пік. А як у вашому місті?


 • Global Moderators

  Певний час працював 15км від дому, то їздив трохи великом. Але коли в середньому нарід живе 25-30 км від роботи, то не дуже наїздишся) Тай якщо жити не у власному будинку, то знайти місце для велосипеда теж може стати проблемою.


 • Administrators

  Ну так, 30 км в один бік - то трохи довго їхати, навіть на електровелосипеді. В мене зараз приблизно 8 км до роботи, через трафік в місті швидко не поїдеш, але десь за 40 хвилин доїжджаю. Було б значно легше, якби були нормальні велодоріжки, але нажаль немає. Купа людей їздять по тротуарам, у нас це дозволено, але тоді швидкість падає зовсім.


 • Administrators

  Доречі підрахував, що поїздка на метро до роботи займає навіть більше часу, ніж на вєліку, і на метро більше втомлюєшся 🙂


 • Global Moderators

  Ну ще би. Це ж у вашому метро людей запаковують у вагони?)


 • Administrators

  Чесно, щоб запаковували - ніколи ще не бачив, та люди самі часом затрамбовуються так, що немає як дихати. Але навіть коли є як дихати, то краще не дихати, бо повітря не надто свіже.


 • Global Moderators

  Коли мені було 15км на роботу, то я за годину десь веліком заїзджав. Фактично за той самий час що і на метро.


 • Administrators

  В мене середня швидкість по місту не 15, а тільки 10 км/год - трафік і світлофори дуже уповільнюють рух, японські і західноєвропейські міста набагато щільніше забудовані, ніж американські, і купа пішоходів, читав що така сама середня швидкість по Парижу. Але все одно виходить швидше за метро десь на 5 хвилин, і корисно для здоров'я.


Увійти для відповіді
 

Схоже, що з'єднання з Українські Експати було втрачено, зачекайте поки ми спробуємо приєднатися знов.