Поглиблення кооперації зі Сполученими Штатами. Нові локомовиви від GE в Україні


 • Administrators

  В Україні тепер будуть такі чудові нові локомовиви від GE. Старі смердючі діжки з мазутом йдуть у минуле.

  State-run Ukrzaliznytsia has signed a deal with U.S.-based GE Transportation, a division of General Electric, on the joint manufacture of rolling stock worth $1 billion.
  The framework agreement provides for a 15-year partnership – the modernization of up to 74 locomotives, the delivery of up to 225 new GE Evolution-series locomotives until 2034 and their long-term maintenance. The localization of the production process in Ukraine will reach 40%, due to which Ukrainian enterprises will be involved in cooperation with GE and will be able to become suppliers of goods and services for GE.
  Read more on UNIAN: https://economics.unian.info/10019429-ukrzaliznytsia-ge-transportation-strike-1-bln-deal.html


 • Global Moderators

  Це доречі добрий знак. Тому що америка зазвичай захищає свій бізнес.


 • Administrators

  Так, а то в коментах до цієї новини на новинних сайтах вже купа зрадофілів понаписували, що це розпил і взагалі самі можемо робити такі ж локомотиви. А про 40% локалізацію виробництва чомусь забувають. І розпил буде набагато ймовірніше, якщо це замовлення віддадуть Дніпровському заводу електровозів з його корупційним керівництвом. В 30-х роках минулого століття саме американці і німці побудували майже всю українську промисловість. Дніпрогес - це той самий General Electric будував. Криворіжсталь теж будували американські і німецькі спеціалісти. • @scythian Розпил буде дуже великий. Бо там лапу запустять всі кому не лень. Ще одне-не сплавлятимуть ли нам американці старе обладненя? Такі вже випадки були, коли під виглядом нового сплавляли старе. Чому я за те, щоб ми самі будували локомотиви бо по-перше за рахунок нашої єкономіки Америка буде свою піднімати. Ситуація в них в багатьох виробляючих галузях не ґарна. Вони раді радішенькі коли, звиняйте, "дурні" українці замовили в них антроціт. Ви, як розумію, не маєте можливості дивитися німецьке телебачення? А там багато показують про єкономіку Америки. По-друге ще є технічні питання. Не завжди їхня техніка може працювати в наших умовах.


 • Global Moderators

  Чисто економічно, воно може не велика перемога. Питання в іншому. Попасти в зону американських економічних інтересів, тобто зону яку вони захищають ствоєю зброєю. Тобто стати Західною Німеччиною, Південною Кореєю чи Японією, а не Східною Німеччиною, Північною Кореєю чи Курилами.


 • Administrators

  Нарешті Крюківський завод запрацює на повну потужність. Спочатку тільки для українського ринку, а потім може і на експорт.

  Американська корпорація General Electric (GE) вироблятиме локомотиви для потреб "Укрзалізниці" на Крюківському вагонобудівному заводі у місті Кременчук Полтавської області.
  https://espreso.tv/news/2018/04/02/general_electric_vypuskatyme_lokomotyvy_dlya_quotukrzaliznyciquot_na_kryukivskomu_zavodi_omelyan


 • Global Moderators

  От подивимось чи виросте з нього новий хюндай. Чи таки місце прокляте.