Українська фонетична розкладка клавіатури для Mac OS X, яка повністю повторює розкладку "Ukrainian Phonetic" для Linux

• Administrators

Трохи оновив свою фонетичну розкладку для Мака, тепер вона повністю повторює розкладку "Ukrainian Phonetic" для Linux https://github.com/nagornyi/ukrainian-phonetic-keyboard-mac
    0_1517370990350_ua-layout-normal.png
    Зробив це для зручності переходу між різними операційками, бо вдома у мене Лінукс, а на роботі Мак, і дуже незручно, коли літери розташовані в різних місцях. Знаю, що мені зараз будуть пропонувати використовувати "йцукен" методом сліпого набору, але метод сліпого набору далеко не всім підходить.

• Global Moderators

Цікавий вибір) А перевага йцукена в тому, що він добрий для швидкого набору, оскільки розроблявся в залежності від части букв і буквосполучень по словнику. Що правда для російської мови. Але то таке.

• Global Moderators

Але якщо йдеться про людей для яких сліпий набір не вихід, то напевно про швидкість набору мова не йде.

• Administrators

Не маю нічого проти йцукена, він мені самому більше подобається, але стікери ліпити на кожну клавіатуру якось не дуже хочеться. Читав про сліпий набір - він підходить далеко не всім людям, бо залежить від особливостей будови нервової системи і наскільки добре розвинена м'язова пам'ять. Напевно його простіше освоїти, якщо починати ще у ранньому віці, так само як гру на музичних інструментах. А взагалі я б перейшов на латинку, якщо б був хоч якийсь єдиний державний стандарт, і офіційний статус, якого немає і невідомо чи взагалі буде. На початку ХХ століття вже були спроби переходу на латинку в УНР.