Нова україномовна держава

• Global Moderators

Ото собі час від часу думаю. Може то переселитись в Канадську тундру чи Антрактиду. Заснувати там якесь автономне українське поселення. Чи на крайняк викупити списаний танкер і пришвартувати біля берегів Західної Сахари. Але власне для поселення і цивілізації потрібно більше ніж моя сім’я чи навіть кілька інших. Чисто генетично кажуть, що щоб через кілька поколінь не було проблем з кровозмішуванням мінімальний розмір популяції повинен бути 1000 чоловік. Українці міліонами розселяються по світу. То думаю 1000 би серед них знайшлась яка би переїхала, якби там були кращі умови ніж в Україні. Кращі умови це напевно перш за все зарплата і медицина. Зарплата і медицина - це гроші і то великі. Отже те поселення повинно щось таке експортувати, за що йому будуть платити великі гроші. Що саме, може якась офшорна платформа для програмістів? Що нарід скаже?

• Administrators

Цікава ідея. Думаю, що таким самим чином утворювались Сполучені Штати, коли в Європі жити стало не дуже комфортно. Я взагалі тільки за еміграцію, вона нічим не загрожує існуванню держави, навпаки допомагає. Взяти наприклад італійців або ірландців, які десятками мільйонів переселялись у новий світ. Італія нікуди не зникла, а Ірландія навпаки здобула незалежність. Але краще не в Канаду, а наприклад в Гренландію, де дуже велика територія і дуже маленьке населення. Якщо розпочати масову еміграцію туди, то вже за кілька років можна досягти того, що українці там становитимуть 99%. Українська мова одразу стане офіційною, спочатку де-факто, потім де-юре, Гренландія вже зараз має статус дуже широкої автономії у складі Данії. А клімат за прогнозами там стане значно теплішим і весь лід зникне вже до кінця цього століття внаслідок глобального потепління. Наприклад актор з "Гри престолів" Костер-Вальдау (той що kingslayer) вже туди переїхав з дружиною, не чекаючи на зміну клімату. Африка мені якось не дуже подобається, там спека цілий рік ☀

• Global Moderators

Данське громадянство це 8 років після ПР. А ще скільки, щоб дістати ПР. Так можна і не дочекатись. Я тоже за це думав, але терміни мене вбили.

• Administrators

Але столиця Гренландії Нуук таки досить симпатична влітку, будинки з видом на океан, чисте повітря, ось навіть пляж є і якісь люди на ньому. Я б переїхав, якщо б там була якась робота по спеціальності
    0_1515393115741_greenland-1226101_1280.jpg

• Global Moderators

Кажу, єдина проблема, попасти туди і одержати громадянство.

• Administrators

Якщо компанія спонсорує візу, то особливих проблем немає. Громадянство... ну наприклад у нас в Японії майже ні в кого з іноземців (всіх національностей) немає японського громадянства, навіть в тих, хто живе тут по 25 років. І це не тому, що не дають, просто його ніхто не хоче отримувати. Не знаю, як гренландське, а японське громадянство не дає жодних переваг, окрім участі в виборах. Жити і працювати можна все життя без жодних проблем. Але якщо розглядати це в контексті проекту створення української колонії та національної автономії в перспективі, то тоді звичайно без цього не обійтися, треба отримувати данське громадянство. Доречі тут трохи погуглив і знайшов дуже цікаву статтю про українців в сусідній Ісландії, виявляється їх там аж 154, і це станом на 2006 рік, зараз напевно ще більше. Поляків взагалі аж 8 тис, ще литовців багато https://uk.wikipedia.org/wiki/Українці_та_іноземці_Ісландії. В Ісландії трохи м'якший клімат, ніж в Гренландії, через Гольфстрім. Ще цікавим може бути проект створення української колонії на Марсі, коли почнеться його активна колонізація. На інших планетах взагалі немає ніяких обмежень та законів, фактично це як Дикий Захід, тільки без індіанців. Проблема в тому, що там треба створювати повністю замкнену екосистему з нуля. Хоча терраформація Марса є неминучою на мій погляд, але на це підуть століття важкої праці.

• Global Moderators

Ну власне всі північні території Землі вдале місце для треніровок на рахунок замкненої екосистеми. Плюс в Антрактиді є маленький кусочок, на який ніхто поки прав не заявляв.

• Global Moderators

Особисто для мене ідея стає все більш актуальною.

• @scythian написав в Нова україномовна держава:

Цікава ідея. Думаю, що таким самим чином утворювались Сполучені Штати, коли в Європі жити стало не дуже комфортно. Я взагалі тільки за еміграцію, вона нічим не загрожує існуванню держави, навпаки допомагає. Взяти наприклад італійців або ірландців, які десятками мільйонів переселялись у новий світ. Італія нікуди не зникла, а Ірландія навпаки здобула незалежність. Але краще не в Канаду, а наприклад в Гренландію, де дуже велика територія і дуже маленьке населення. Якщо розпочати масову еміграцію туди, то вже за кілька років можна досягти того, що українці там становитимуть 99%. Українська мова одразу стане офіційною, спочатку де-факто, потім де-юре, Гренландія вже зараз має статус дуже широкої автономії у складі Данії. А клімат за прогнозами там стане значно теплішим і весь лід зникне вже до кінця цього століття внаслідок глобального потепління. Наприклад актор з "Гри престолів" Костер-Вальдау (той що kingslayer) вже туди переїхав з дружиною, не чекаючи на зміну клімату. Африка мені якось не дуже подобається, там спека цілий рік ☀
    Помиляєтеся, пане. Просто подивіться прогнози погоди от хоча б на 5-му каналі українського ТБ, ви будете шоковани власним відкриттям - цілий рік погода в Африці набагато краща за погоду принаймні на Кубані, взимку там тепло, влітку не жарко. А у нас взимку може бути -15 інколи й -25 (бувало й нижче), а влітку +35 або +38 - це вже щороку!

• @scythian написав в Нова україномовна держава:

, ось навіть пляж є і якісь люди на ньому.> 0_1515393115741_greenland-1226101_1280.jpg
    А ви побачили кригу в кілька метрів від берега?

• @scythian

@scythian написав в Нова україномовна держава:

терраформація Марса є неминучою на мій погляд, але на це підуть століття важкої праці.

А кілька років важкої праці ще за часи вашого жіття, але в Україні, вас більше лякають?

• @vo_vik Навіщо таки труднощі? Тундра, Антарктида... Може піти іншим шляхом, наприклад, відрядити юнаків на якийсь острів в Океанії, вони там створять змішані шлюби, а коли їх стане досить помітно, заявити про автономію?
    Так, а що ж у той час має відбуватися на самій Україні?

• Global Moderators

Ну тут головне не що відбуватиметься в Україні, а що відбуватиметься на північний схід від України.

• Global Moderators

А на рахунок змішаних шлюбів. Я думаю острівна культура переможе. Тай ви ніколи стільки молоді не знайдете за раз.

• Administrators

@vo_vik написав в Нова україномовна держава:

Я думаю острівна культура переможе

Так, он голландці з британцями у свій час колонізували Південну Африку, а зараз їх звідти виганяють, недавно прийняли закон про експропріацію землі у білих фермерів (нібито для рівного поділу її між усіма громадянами, що сильно смердить комунізмом). А все тому, що європейці ніколи не становили там більшості, вони завжди були меншістю, хоча й панівною.