Уляна Супрун: Українська медицина наблизиться до Європи

• Administrators

Цікаво, мені також більше подобається британська система охорони здоров'я NHS, самі американці кажуть, що вона ефективніша і покриває значно більший відсоток населення. В Японії система охорони здоров'я приблизно схожа на британську, фактично немає прошарків населення, в яких немає доступу до медичних послуг. Лікарі мають звичайні зарплати, десь на одному рівні з кваліфікованими інженерами, а не так як в Штатах. Є звичайно недоліки, бо через велику кількість пацієнтів їм часто доводиться багато працювати, але немає ідеальних систем.

https://vidia.ua/2017/66908
    Медична реформа в України таки почнеться з 2018 року. Останній з пакету реформаторських законопроектів, затверджений Верховною Радою раніше цього місяця, тепер очікує на підпис президента.
    Реформа системи охорони здоров’я в Україні не є копією жодної з систем. «Це – унікальна українська система, – пояснила Супрун. – Ми взяли найкращі практики європейських країн, Канади та Великобританії і створили систему».
    «Модель, яку ми пропонуємо, більше схожа на британську чи іспанську систему», – заявила Супрун. А от американська система навіть не розглядалась як можливий приклад для України.

• Global Moderators

Медична, реально, одна з тих реформ, які поки що йдуть в правильному нампрямі.