В українських школах викладатимуть фінансову грамотність


 • Administrators

  Нарешті, в українських школах почнуть викладати фінансову грамотність. Це дуже давно потрібно було зробити, цей курс викладається у всіх цивілізованих країнах. А нам тільки задачки про яблука розповідали, як в якомусь КНДР. https://global-ukraine.com/2017/12/u-shkolah-vykladatymut-finansovu-gramotnist/


 • Global Moderators

  гм, про фінасову грамотність будуть розказувати люди в яких в більшості доходи набагато нижчі від середніх. Боюсь що коли вчитель 3-й раз пояснить учням матеріал, і до нього самого дойде, то більше його не побачать в школі.


 • Global Moderators

  Чому в мене на цьому форумі одні якісь хейтерські пости. Треба буде і щось позитивне написати)


 • Administrators

  Ну це тільки на користь всім буде, бо тоді вчителі нарешті почнуть думати про загальнонаціональний страйк, якого ще ніколи не було за всю історію країни через повну бездіяльність профспілки. А в Європі страйки з метою підвищення зарплат - це норма, люди знають свої права, тому і рівень життя набагато вищий. • обов'язково треба. А ще до того треба змусити вивчити як відрізнити наглий піар з імеджмекерством від правди про людину. Щоб не було такого, як з моєю колишньою знайомою. Вона за цей час, який я її знаю вже вдруге помиляється з вибором Президента України. (Ющенка та Порошенка). Спочатку готова їх трохи що облизувати-такі вони хороші. А зараз плюється на них та винить в тому Східну Україну-ніби то тамошні люди цю шоблу обрали. хоча сама поперед паровозу біла їх обирати.


 • Administrators

  Просто у нас переважно приходять до влади з однією метою - захистити свій бізнес. Так само в Штатах прийшов до влади Трамп, сподіваюсь не надовго. В Україні на жаль майже немає з кого обирати поки що, у нас або олігархи, або популісти, які працюють на певних олігархів. Потрібна нова генерація політиків, які б ставились до своєї посади як до роботи, яку вони повинні виконати добре, і відчували відповідальність перед народом та перед історією.


 • Global Moderators

  Нових політиків не буде, поки не буде повної незалежності бюджетів місцевих рівнів. Бо інакше будуть або люди які працювали на старих політиків, або людина з вулиці, яка не має поняття як керувати державою. А незалежності бюджетів не буде, поки не буде повної фінансової децентралізації. А повної децентралізації не буде, поки державою будуть керувати старі політики. От таке замкнене коло получається.