Канада й Україна спільно досліджуватимуть можливості колонізації Місяця


 • Administrators

  Співпраця України та Канади в космічній сфері активізується, і це не тільки побудова космодрому в Новій Шотландії, а й багато інших перспективних проектів, які ми можемо робити разом. Останнім часом знову стала актуальною тема колонізації Місяця, де українці можуть та повинні взяти активну участь. Цікава стаття на сайті НКАУ, де зокрема пояснюються причини, чому бразильці в односторонньому порядку відмовились від побудови космодрому для українських Циклонів кілька років тому. Вражає те, що вартість космодрому була нижчою за вартість побудови одного футбольного стадіону. А футбол для Бразилії звичайно ж набагато важливіший, ніж освоєння космосу. Пріоритети.
  http://www.nkau.gov.ua/nsau/newsnsau.nsf/mainsubjectsU/3AEABE7A6BD73A2FC22581DF002BA982?openDocument&Lang=U • То тримаймо кулачки чи що там у Вас тримають щоб хоча б з Канадою наші космічні підприємства почали ставати на ноги


 • Administrators

  Так, будемо сподіватись. Але треба побороти проблему відтоку кадрів, бо без спеціалістів ця галузь не зможе розвиватись. Та ж сама проблема є навіть в Британії, переважно через відтік кадрів до США, зараз британський уряд докладає величезних зусиль, щоб реанімувати свою космічну галузь.


 • Global Moderators

  Треба для цього в КБ Южне міняти повністю менеджерські кадри і десь переносити ближче на захід України