Український дискусійний клуб у Португалії

• Administrators

Цікава ініціатива виникла в українців Португалії - збиратись діаспорою не просто для того, щоб зробити щось спільними зусиллями або відсвяткувати, а збиратись виключно з метою дискусії на різні теми. Якраз і нагода поспілкуватись рідною мовою. А ще краще - коли є якийсь український ресторан/паб/кав'ярня, де можна регулярно такі зустрічі проводити. Нажаль в багатьох країнах українські громади роз'єднані і люди зустрічаються рідко, часто люди живуть в одному місті, але знають одне одного тільки з профілів в соц. мережах. Наприклад є одна фейсбучна група "для спілкування", але ті, хто не використовує фейсбук, позбавлені можливості навіть такого віртуального спілкування. На мою думку, людям треба більше зустрічатись в реалі, це зовсім інший досвід, набагато приємніший.
    http://global-ukraine-news.org/2017/10/21/ukrayinskyj-dyskusijnyj-klub-v-portugaliyi-vid-ilona-maska-do-immigratsiyi/

• Global Moderators

От я все частіше думаю, що фейсбук вбив багато корисних речей, зокрема форуми. Тепер якщо ти не сидиш в фейсбуку, то випадаєш з 90% подій. Хоч бери і пиши якийсь парсер для нього.

• Administrators

@vo_vik a форуми колись вбили (ну майже) IRC мережі 🙂 фейсбук та його численні клони - це просто комерціалізовані форуми, абсолютно нічого вони не принесли, окрім знищення приватності. зараз люди почали більше цінити приватність, тому на мою думку соціальні мережі в їх теперішній формі приречені на поступове зникнення, вони й так вже більш, ніж наполовину, заповнені ботами, а не реальними людьми. думаю, що наступним етапом можуть стати живі голографічні чати, побудовані на технології доповненої реальності (Google Glass, Microsoft HoloLens), але без централізованого зберігання даних на сервері, тільки P2P і тільки ріалтайм, без ведення логу розмов

• Global Moderators

Ага, а за політику де анонімно стр..сь?

• Administrators

@vo_vik і тролі тоді зникнуть, бо дуже важко бути тролем, коли тебе всі бачать, ефект не той))

• Global Moderators

Нє, все ж таки одне діло сидіти на роботі, на форумі з мінімальним дизайном і вдавати, що працюєш. А інше діло в цей час сидіти в відео чаті.