Рейтинг країн з найкращою якістю життя для експатів


 • Administrators

  Інтернет-видання Internations.org склало рейтинг країн з найкращою якістю життя для експатів. В 2017 році рейтинг очолила Португалія - маленька країна з чудовим кліматом та повільним темпом життя. Майже ніхто з респондентів не залишив негативного відгуку про життя в цій південно-європейській країні.

  На другому місці в цьому році опинився Тайвань - острівна країна, яка знаходиться на протилежному боці Євразійського континенту. Хоча багато респондентів не зовсім задоволені станом екології в країні, найбільшими перевагами вони називають доступність та якість медичних послуг, побутові зручності та ефективну транспортну систему.

  На третьому місці знаходиться Іспанія. 9 з 10 респондентів повністю задоволені життям в цій країні. Як і в випадку Португалії, найбільшими перевагами Іспанії названий чудовий клімат, природа та смачна їжа. Щодо недоліків, то багато хто відзначає бюрократію, яка дещо псує загальний рейтинг цієї країни.

  Отже, перша десятка:

  1. Португалія
  2. Тайвань
  3. Іспанія
  4. Сінгапур
  5. Чехія
  6. Японія
  7. Австрія
  8. Швейцарія
  9. Коста Ріка
  10. Німеччина

  Повну статтю з рейтингами по іншим категоріям можна переглянути тут https://www.internations.org/expat-insider/2017/quality-of-life-index-39185


 • Global Moderators

  Лт в 18му році в Канаді легалізують маріхуану, так зразу в рейтингу персонал хепінес підніметься