Автономний автомобіль в складних погодних умовах


 • Administrators

  І ще одне відео автономного автомобіля, на цей раз в темну пору доби та в дощову погоду. Як бачимо, такі погодні умови не становлять жодних проблем для авто, обладнаного програмним забезпеченням від каліфорнійського стартапу Drive.ai. Відповідно до статті, штучний інтелект автопілоту використовує технологію глибокого навчання. Тобто чим більше ви будете їздити, тим краще автопілот буде реагувати на різні нестандартні ситуації, по аналогії з живим водієм. Але навіть якщо ви тільки-но забрали машину з салону, вона вже буде мати універсальний набір знань, без прив'язки до конкретного маршруту. Надалі, якщо ви будете часто їздити за тим самим маршрутом, ваше авто буде запам'ятовувати дорогу і її особливості, навіть кожну яму на дорозі, зберігаючи нерви водієві.

  Таке саме тестування автономних автомобілів у повній темряві проводив минулого року і Ford, також без жодних проблем. Навігація в темряві (і навіть з вимкненими фарами) можлива завдяки лазерним радарам LiDAR, якими обладнане автономне авто.

  В США зараз завершуються процедури з легалізації автономних авто у всіх 50 штатах.


 • Global Moderators

  А потім поміняють знаки чи покладуть новий асвальт)


 • Administrators

  @Vo_Vik Та в мене іноді складається враження, що більшість живих водіїв на знаки і сигнали світлофора взагалі не дивляться, принаймні в Токіо, з кожним роком кількість лунатиків на дорозі все збільшується, відповідно і кількість аварій через людський фактор. На мою думку, яким би не був недосконалим автопілот, він все одно буде водити значно краще за середньостатистичного водія.


 • Global Moderators

  В 1 000 000 стандартних ситуацій так. А потім настане одна не стандартна, про яку не могли подумати програмери і в кращому випадку воно просто стане посеред дороги. Я цілком за автономні автомобілі. Але їх треба пускати туда, де нема людей, бо там де є люди, то вони завжди утнуть якусь дурницю.Схоже, що з'єднання з Українські Експати було втрачено, зачекайте поки ми спробуємо приєднатися знов.