Соціальні мережі та майбутнє Facebook

• Administrators

Що ви думаєте про соціальні мережі і зокрема про Facebook? Кілька місяців тому кількість користувачів цієї мережі досягла позначки в 2 мільярди. Але, на противагу офіційній статистиці, останнім часом я почав помічати, що все більше моїх знайомих дуже рідко оновлюють власні статуси, переважно це просто решаринг мемів та лайки. Схожу ситуацію я колись спостерігав в мережі MySpace, колись дуже популярній, а потім забутій майже всіма, або в тому ж таки Livejournal. Тобто акаунти ніби є, але вони напівмертві. Чи чекає на Facebook схоже майбутнє? Ще ось цікава стаття на цю тему http://socialmediaexplorer.com/content-sections/news-and-noise/facebook-dying/

• Global Moderators

Дуже хочу щось написати на цю тему, але я якийсь збочинець і соціальних мережах не лажу. Тому можу тільки багато поганого на цю тему написати.

• Administrators

У мене є акаунт в Фейсбуці, але я ним майже не користуюсь і зараз він навіть перебуває у деактивованому стані, можливо знову його активую, як буде якась нагальна потреба. Я його створив тільки тому, що там багато людей сидить з нашої японської громади, і ніде їх більше не знайти, навіть в Твіттері (який мені більше подобається). Фейсбук - дуже, аж занадто нав'язливий та інтрузивний, бо саме так розроблений його алгоритм - щоб максимально збільшити присутність користувачів в цій мережі і зібрати якомога більше інформації про них, бо активні користувачі - це комерційний прибуток компанії, а інформація про них допомагає компанії збільшити свої прибутки, саме цього вимагають рекламодавці.

• Global Moderators

У мене напевно більше 20 акаунтів у фейсбуку, тестував різні додатки і роботу з фейсбучним API, але я потестував і забув. Але всі ті рази, що там буваю не можу зрозуміти, що може заставити людей проводити свій час там.

Увійти для відповіді

Схоже, що з'єднання з Українські Експати було втрачено, зачекайте поки ми спробуємо приєднатися знов.