А куди Японці їздять відпочивати?

• Global Moderators

Я розумію, що японський турист, це класика анекдотів. Але все ж. Європа і Америка далекувато. Китай, так там непередбачувані комуністи. Куди простий народ їздить? Чи на островах все і так є?

• Administrators

Та загалом по всьому світу їздять. Найпопулярніші напрямки - це напевно Франція, Італія, Іспанія, Марокко, Єгипет, Греція, Туреччина, Велика Британія, Фінляндія (Гельсінкі та Санта Клаус), Литва, Естонія, Польща, Тайвань, США (Гаваї, Каліфорнія, Флорида, Нью Йорк), Канада, Куба, Перу, Індія, Шрі Ланка, Непал, Камбоджа, Таїланд, В'єтнам, Індонезія (Балі), Сінгапур. В Китай літати дуже дешево, і там можна смачно поїсти, тому Гонконг та Шанхай - це найпопулярніші міста. Японці подорожують дуже багато і в абсолютно всіх напрямках, це практично національний вид спорту, особливо в старшого покоління, яким немає чим зайнятись на пенсії. В Україну теж останнім часом стали більше їздити, але все ще дуже мало. Те, що найбільше відлякує туристів зараз - це війна з російськими окупантами на сході, відсутність дублювання написів англійською та нерозвиненість туристичної інфраструктури (немає дешевих готелів, в бюджетних ресторанах немає англомовних меню, немає швидкісного залізничного сполучення з аеропортом). Японці витрачають мало під час подорожей і завжди намагаються зекономити на всьому, цей фактор теж треба враховувати, якщо хочемо привабити туристів в Україну. У нас чомусь звикли вважати, що в туристів з розвинених країн завжди купа грошей, і користуються їхнім незнанням мови, щоб збільшити ціни в кілька разів, особливо таксисти, сподіваюся Uber допоможе зменшити їхні апетити і повернути на землю.

• Global Moderators

Убер з яндекс таксі звязався, він для мене тепер під знаком питання.

А взагалі яка тривалість відпустки в Японії?

• Administrators

@Vo_Vik У нас він начебто ніяк з яндексом не пов'язаний, я не думаю, що це їм вигідно, це ж їхній прямий конкурент. Тривалість відпустки залежить від професії - у вчителів, лікарів, військових, пожежних вона досить велика, в нашій ІТ сфері приблизно 3-4 тижні, але прийнято брати не більше двох тижнів за один раз, тобто приблизно так само як і в українських ІТ компаніях.

• Global Moderators

https://newsroom.uber.com/uber-yandex/
    Отут про убер і яндекс. Не знаю що їм в Москві прищемили. Але то дуже дурний хід з їхнього боку.

• Global Moderators

На рахунок тривалості відпустки. Класно вам. Всюди розказують які японці трудоголіки. Разом з тим в північній америці 2 тижні вихідних. І фіг як більше ніж 5 днів за раз візьмеш. Ну принаймі в більшості компаній.

• Administrators

@Vo_Vik написав в А куди Японці їздять відпочивати?:

На рахунок тривалості відпустки. Класно вам. Всюди розказують які японці трудоголіки. Разом з тим в північній америці 2 тижні вихідних. І фіг як більше ніж 5 днів за раз візьмеш. Ну принаймі в більшості компаній.

Ну насправді не всі беруть ці три тижні, деякі кадри можуть роками не брати відпустки і працювати понаднормово, причому за власним бажанням, так що репутація трудоголіків в японців не просто так. Іноземні працівники як правило працюють менше і використовують всі дні відпустки, особливо європейці (в тому числі і українці). Помітив, що американці завжди працюють більше за європейців, навіть коли живуть в Японії. Але продуктивність праці в Японії насправді досить мала, багато хто сидить вечорами в офісі тільки для того, щоб збільшити зарплату за рахунок овертайму, навіть коли взагалі немає причини працювати понаднормово. 4 тижні - це те, що гарантується законодавством, а хто скільки реально використовує - це вже особиста справа кожного.

Увійти для відповіді

Схоже, що з'єднання з Українські Експати було втрачено, зачекайте поки ми спробуємо приєднатися знов.