12 лоукостерів, якими можна дешево літати з України по світу

• Administrators

Знайшов цікаву статтю про лоукостери, якими зараз можна літати з України в інші країни Європи та Близького Сходу. Навіть не знав, що вже з'явилось стільки різних варіантів. Хтось з форумлян вже користувався авіакомпаніями з цього переліку? Чи справді вигідно і які підводні камені можуть бути?
    http://espreso.tv/article/2017/07/12/yakscho_ne_ryanair_yaki_loukosty_litayut_z_ukrayiny

Повний список лоукостерів зі статті вище:

• Global Moderators

Нє, ну якщо МАУ зараховувати до лоукостерів, то чого ні) Я МАУ літав. Правда один раз, але 2 перельоти. На довгому перельоті в них закінчилась вода туалеті, чи то українці надто багато води вживають коли свої діла справляють.

• Administrators

Хаха, напевно вони хотіли продавати воду пасажирам)) Я літав з МАУ тільки один або два рази. Тоді він ще не позиціонував себе як лоукостер, здається тільки з цього року у них з'явились такі тарифи. Мій рейс був з Гельсінкі до Києва, але мені навіть сподобалось, тому що це був український літак АН-148, на якому мені хотілось політати. Доречі він може приземлятись навіть на ґрунтові смуги, що було успішно продемонстровано цього року в аеропорту Запоріжжя, але потім несподівано пішов дощ і смуга розмокла)) А сервіс навіть не пам'ятаю який там був, якісь сендвічі роздавали і колу. Іншими авіалініями з цього списку поки ще не літав, в Японію лоукостери не літають, це більше вигідно тим, хто подорожує по Європі.

• Global Moderators

О доречі згадав що їздив Візами. Мені нагадо якийсь приміський автобув. Тільки от стоячих не брав. Певно принциповий водій виявився)

Увійти для відповіді

Схоже, що з'єднання з Українські Експати було втрачено, зачекайте поки ми спробуємо приєднатися знов.