Фестиваль "День України 2016" в Токіо


 • Administrators

  Всі відео з минулорічного українського фестивалю в Токіо. Фестиваль організовувався виключно зусиллями волонтерів нашої громади. Посольство України в Токіо допомогло з приміщенням (Akasaka Kumin Center). Окрім концертної програми діяла українська кухня, де всі бажаючі могли покуштувати справжній борщ та вареники. Фестиваль "День України" є регулярним, наступний фестиваль запланований на листопад 2017 року, також буде ще один захід "Українське Різдво" в грудні.
  Full video report from "Ukraine Day 2016" festival that was held in Tokyo last year. The event was made possible by volunteer efforts, generous support from the Embassy of Ukraine and Ukrainian diaspora in Japan.

 • Global Moderators

  Посольство в Токіо має таке приміщення?


 • Administrators

  Ні, посольство просто допомогло знайти для нас це приміщення, це велика концертна зала "Akasaka Kumin Hall", яка використовується для різних культурних заходів.


 • Global Moderators

  Багатенько ж українців в Японії, ніколиби не подумав, що в таку закриту країну, стільки людей переїзджає


 • Administrators

  Вона не закрита, це просто міф, в великих містах (Токіо, Осака, Нагоя, Кіото) досить багато іноземців. Десь там у іншій гілці в мене була статистика - станом на 2015 рік в Японії на постійній основі проживає приблизно 2 млн 232 тис іноземних громадян (це не враховуючи тих, хто отримав японське громадянство), найбільше китайців, корейців, з країн південно-східної Азії, ще американців, британців багато, особливо там, де я живу зараз. В метро все дублюється англійською мовою, в ресторанах є англомовні меню.


 • Global Moderators

  Кажеш американська окупація пішла їм на користь)


 • Global Moderators

  @scythian

  @scythian написав в Фестиваль "День України 2016" в Токіо:

  Вона не закрита, це просто міф

  Чому, однозначно Японія відносно закрита для вільної міграції на противагу Європі/Пн Америці. Сподіваюсь, в столиці нема такого коли на вулиці бачиш в основному дешеву робочу силу зі злиденних країн? До прикладу, в Москві двірники виключно з Таджикистану, Узбекистану, Киргизстану.


 • Administrators

  @Голлан-Дець Для повноцінної еміграції вона можливо й не настільки відкрита, наприклад отримати громадянство можна тільки через 10 років. Але більшість експатів тут проживають по кілька десятків років з власним паспортом. Наприклад я не маю наміру отримувати японське громадянство, бо воно не дає мені жодних переваг. В комбіні (маленьких супермаркетах) працює дуже багато емігрантів, переважно з Китаю, Індії, Бангладеш, М'янми, В'єтнаму. Навіть на цьому відео багато іноземців, просто їх не так помітно, бо більшість із них - азіати. В Європі емігранти значно помітніші, тому що їх легко відрізнити від місцевих. Але за рівнем кваліфікації та загальної культури поведінки іноземці мало відрізняються від японців. Тут проблема не в тому, що місцеві не хочуть працювати, проблема в тому, що місцевої робочої сили не вистачає через низьку народжуваність та старіння населення. Є звичайно японські націоналістичні групи, які хочуть вигнати всіх емігрантів з країни, особливо китайців та корейців, але подібні настрої є скоріше маргінальними, бо суспільство чудово розуміє, що без них японська економіка просто не виживе.