Райони Торонто, де жити можна


 • Global Moderators

  Райони Торонто і GTA, де поселяються слов'яни.

  Якщо більше схиляєтесь до україномовної, то би радив південь Етобіко, райони вздовж Блуру від Гайпарку, аж до Місісаги; Райони вздовж Роял Йорку від Ля-Ровз на півночі до ЛейкШор на півдні. Також багато Українців живе біля колишнього центру Етобіку на Іст і Вест Молі. А взагалі-то, я десь скоро карту збираюсь добавити.
  Чимало слов'ян (поляків, українців, росіян) живе в Etobicoke. Район великий, багато легкодоступного шопінгу, легко потрапити нa хайвей. Є прекрасні райони, але є і менш приємні місця з дотаційними будинками. Треба акуратно вибирати.
  Є українські та польські магазини зі знайомими продуктами.

  Новий район, де багато "русских" (з СРСР) це Richmond Hill, це вже не Торонто, але все ще GTA.

  "Російський" шопінг зосереджений в North York, тут крім великої кількості продуктових є також будь-які інші російські магазини (книги, одяг, хутра ...).

  Якщо питання про Торонто, а не про GTA, пристойні райони Yonge / Eglinton, Yonge / Davisville, Yorkville (дорожче, але дуже приємний мікрорайончик), High Park. Ціни в цих районах на рент 1 бедрумна -від 900 до 1200 в звичайній рентовці. Проте в перший час невідомо, де знайдете роботу, так що занадто далеко в передмістя теж їхати не варто.


 • Global Moderators

  Район Yonge / Eglinton - "Північний", центр Торонто - хороший офісний, розважальний, житловий район, поруч метро і всі зручності.
  Там багато рентовок, де легко можна зняти житло (не найнижча ціна, але і не дуже дорого).
  Еглінтон-це довга вуличка ...
  НАПРИКЛАД:
  Hurontario St & Eglinton Ave W, Mississauga, ON L5R, Canada -
  це далеко, в 40 хв на машині (без пробок) і дуже довго громадським транспортом;

  Bathurst and Eglinton -
  це близько, 5 хв на машині, 15 громадським транспортом, 30 хв пішки...


 • Global Moderators

  Нормальних районів в Торонто не так вже й багато, але вони є і навіть дуже не погані.

  Я говорю тут саме про Торонто, як про Місто.

  Якщо ви хочете в цьому місті жити нормально і отримати, те навіщо сюди приїхали, а не те, що дають, то ваш вибір буде обмежений лише кількома гідними для проживання місцями. Попереджаю - думка суб'єктивна 🙂

  Отже:

  Крім дійсно дорогих районів, таких як - Yorkville, Forest Hill, Rosedale і Bridal Path, з якими, в принципі, все ясно (хоча і там, при бажанні можна знайти прийнятні умови, особливо біля кордонів по краях) наводжу наступні:

  • Young and Lawrence

  • Young and St. Clair / Summerhill

  • Young and Davisville / Leaside

  • Downtown між Spadina і Distillery District зі Сходу на Захід
   і між озером і вулицею Bloor з Півдня на Північ (там звичайно іноді присутня "roughness around the edges")

  • High Park (не скрізь - але там є чудові місця)

  The Beach, або як він раніше називався The Beaches (але тільки Prime і Triangle - не Upper)

  Якщо вам вдасться оселитися в цих місцях, то ви вже не будете щодня напружуватися з приводу погано одягнених і неохайних людей, похилих гнилих дерев'яних стовпів і облуплених - обшарпаних фасадів напіврозвалених двох-поверхових халуп з похиленими вивісками.


 • Global Moderators

  А на рахунок де селитись, то я би радив такі варіанти.

  1. У вас є діти шкільного віку. Подивіться рентовки на вулиці ЛяРоузу(LaRose), там є українська Школа при церкві святого Дмитрія, то не буде проблеми возити дітей до школи. І район відносно український і тихий, і порівняно не дорогий.
  2. Знову рентовки. Район Парк Лавн(Park Lawn) Дешевший ніж ЛяРоуз, близько від основних доріг і метро.
  3. Вест мол і Іст мол вздовж 427-го шосе, аж до Еглінтона. Недорогі рентовки, через наявнісь хайвею близько до всього. Дехто каже, що йому там шумно. Дехто що класно. Так що вирішувати вам.
  4. Попробувати поселитись до когось в дім вздовж РоялЙорку (Royal York) Від Лейк Шор до Еглінтона. Спокій, тиша, ідеальні сусіди. Дуже зручне сполучення з Сабвеєм(можливо навіть кілька хвилин пішки).

 • Global Moderators

  alt text


 • Administrators

  Дійсно цікава інформація, якщо колись буду жити в Канаді, то скористаюсь 😼 Не знав, що є райони, де багато саме українців, у нас такого немає.


 • Global Moderators

  Навіть не знаю, в яких країнах таке ще можливо. Можливо Штати.