Міфи про Канаду


 • Global Moderators

  "Ось ви чули коли-небудь які-небудь легенди перед від'їздом? Впевнена, що нікого це не обійшло стороною. У мене колись була досить велика колекція, але я вже не пам'ятаю, де це все записувала. А самій згадати вдалося небагато. Тому доповнюйте список, якщо є чим. Хотілося б заспокоїти тих, хто збирається приїхати в Канаду і захистити від віри в подібні легенди і міфи.

  Постараюсь прокоментувати легенди в міру своєї зіпсованості.

  1. У Канаді взимку холодно, а коли температура опускається нижче -15 (по-моєму це було 15, точно не пам'ятаю) - соплі в носі замерзають, а це дуже боляче.
   Додам від себе: а потім ніс розширюється і його розриває на частини.

  2. У Канаді немає підодіяльників.
   По-моєму цю легенду придумали російські кравчині, так як у Торонто багато або шиють їх самі, або замовляють за кордону, свято вірячи в те, що їх тут не продають. Розговорилася з кількома "віруючими". Виявилося, що вони не знають, що підодіяльник - це "підодіяльник". Так, іноді, коли купуєш набір постільної білизни, корисно читати, що в нього входить. Бувають набори з простирадлом замість підодіяльника, тому, купивши такий набір "наосліп", можна потім усім навколо довго розповідати, що дикі канадці не знають, що таке підодіяльник. Ще є "віруючі", які й не шукали, адже вони "знають", що підодіяльників в Канаді немає.

  3. Немає простирадл з гумкою.
   Та ж фігня. На всякий: "fitted sheet".

  4. Важко знайти сімейного лікаря.
   Так, дуже важко, особливо, якщо шукати лікаря, не знаючи, де їх зазвичай шукають. У всіх містах Канади є система, що видає за адресою список найближчих лікарів, які приймають нових клієнтів. Таку послугу надають за телефоном і в інтернеті. Хто шукає, той завжди знайде.

  5. Дика кількість (не пам'ятаю вже яка) народу в Канаді живе без сімейного лікаря.
   Правда. Ті, кому сімейний лікар не потрібен, можуть цілком спокійно без нього обходитися. Є лікарі в поліклінікі, приймають всіх в порядку живої черги, є послуга виклику лікаря додому або консультація з лікарем по телефону. Не всім потрібен сімейний лікар, цілком спокійно можна жити і без нього, чим багато і займаються.

  6. Довгими зимовими вечорами нема чим себе зайняти.
   Ось чекаю, поки настане хоч один такий вечір ... і ну ніяк.

  7. Вулицями міст ходять ведмеді (подекуди білі, а місцями - не дуже).
   Не хвилюйтесь, вони вже ситі.

  8. Всі, що приїхали по провінційним програмам, зобов'язані прожити 1 рік / 3 роки / поки не отримають громадянство (вибрати потрібне) в тій самій провінції, а не те .... (Тут починаються страшилки, які залежать від багатства фантазії оповідача).
   Люди не хочуть читати документи, які підписують, не знають і не хочуть знати законів країни в якій живуть, не вірять у слова адвокатів, вважаючи за краще продовжувати розповідати страшні історії та залякувати мирне населення.

  9. У Канаді не вміють будувати будинки, тобто будують їх з картону. Як результат - вітер гуляє в будинку, спати доводиться в шубі і т.д.
   Насправді, картон в якості будматеріалів вже давно не використовують і перейшли на пакувальний папір (туалетну - для внутрішньої обробки приміщень). А найцікавіше, що при цьому в будинках жарко і народ взимку ходить з коротким рукавом.

  10. Всі канадці - гальма.
   До цих пір над цим думаю."