Відкриття банківського рахунку в Канаді


 • Global Moderators

  Після приїзду бажано знайти надійне місце для ваших заощаджень. Найпоширенішими банківськими установами серед нових імммігрантів є:

  • Scotiabank - перший рік обслуговування безкоштовно. З документів вони потребують паспорт і документами про лендінг і ваш статус, документ, який містить інформацію про ваш sin, підтвердження адреси, а договір на квартиру (договір оренди), потрібно тільки для оформлення кредитки. Вельми доброзичливі.

  • РБК - дешевий тариф, пакет документів той самий. Так само доброзичливі.

  • TD-Траст - дуже зручні години роботи (до 8 вечора), не дорогий тариф. Пакет документів той самий.

  • Українські кредитні спілки UCU і Будучність - завжди привітні до нових емігрантів з України.Пакет документів той самий. Персонал розмовляє укранською мовою.

  Як на мене, то кредитки легше виробити в TD. Ліміт не великий 500$, але щоб почати будувати кредитну історію , життєво необхідно в Канаді.

  Також варта звернути увагу, скільки безплатних чеків банк може вам запропонувати ( чеками отлачуєте ваш рент). Наприклад, UCU, безплатно надає 25 шт., TD 5шт, за додаткові, потрібно доплачувати.

  Відкриття банківського рахунку є одним із першочергових завдань, зважаючи наступних причин:

  1. Для багатьох установ необхідно підтвердження місця проживання, наприклад рахунок або офіційний лист, що містить ваше ім'я та місцеву адресу (по початку тимчасову, скажімо друзів-знайомих). Банківська роздруківка (statement), або таж сама наша банківська виписка, може бути потрібним документом.

  2. Банківський рахунок необхідний при заповнення заяви на отримання допомоги на дитину ( Universal Chid Care Benefit i Canada Child Care Benefit).

  3. Незручно тягатися з котлетою баксів в кишені. 😃

  Деякі банки надають пільгові умови для новоприбулих, наприклад рік безкоштовно за н-транзакцій на місяць (транзакцією вважається будь-яка операція, при якій гроші списуються з рахунку). Так само деякі банки пропонують безкоштовну ячейку в сейфі

  У більшості випадків паперові роздруківки коштують додаткові гроші, але не завжди ( TD i UCU безкоштовно). При відкритті рахунку уточняйте вартість цієї послуги.
  On line банкінг - річ корисна. Ця опція у всіх банках безкоштовна, оскільки ви самі можете здійснювати транзакції( поповнення кредитної карточки) з дому чим і полегшуєте і їхню роботу)))

  При відкритті банківського рахунку вам видадуть дебетові картки і кілька чеків.
  Замовлення чекової книжки коштує грошей і не завжди доцільно.

  Зручно відкрити один рахунок на подружжя - це називається спільний рахунок ( Joined account). При відкритті кредитної карточки, достатньо, щоб один із подружжя працював, а отримати можна на кожного.

  Для відкриття рахунку знадобляться 2 документа, що засвідчують особу, з яких одне повинно бути з фотографією (паспорт та документ, що підтверджує ваш статус постійного резидента). Так само може знадобитися SIN.