Перші враження про Канаду


 • Global Moderators

  10 днів в Канаді минули як мить.
  Попередні дні кудись носишся, тягаєш якісь меблі, оформляєш необхідні папери, записуєшся на курси французької мови і на вироблення страхівки.
  Отож, робимо перші висновки.
  Хата – знята до кінця року. Нормальна ціна і нормальне розташування.
  В хаті – все ок. Речі дістали. Що потрібно докупили.
  Гроші – витратили за перші 10 днів в Канаді 1500 канадських доларів. Просто жах. 12 тисяч гривень. І це при тому економили як могли. Купляли дешевші продукти, або те, що йшло на знижках. Багато грошей тут забирає транспорт, мобільний звязок і проживання.
  Робота – ще не дивилися і не складали резюме ,таке як потрібно в Канаді)))
  Курси PILI – прийшло повідомлення про інтервю, для визначення мовного рівняу наступному місяці ( тут ніхто нікуди не квапиться).
  Люди – зразу видно хто емігрант – він або розумніший, або пробивніший, хитріший, красивіший, а точніше все разом і ходять групами чи сімями.
  Люди тут вмирають від доброго життя, а у нас від поганого. І це правда.
  Документи – де потрібно зареєструвались, очікуємо на оригінали, які приходять звичайною поштою.
  Банк – відкрили рахунок і отримали дебитову карточку, чекаєм на кредитку.
  Чекаю на кредитку.
  Перше враження від Канади – нічого особливого.
  Щастя люди отримують від ходіння по клубах, регулярного поїдання пончиків і попивання кави у Тім Хортонсах чи Старбеках і відсутність цілей. Таке от спокійне, паразитичне життя аж до смерті.
  Є люди які бігають зранку, але бігають просто, бо то такий стиль життя і в Америці часто бігають.
  Тут можна мати хорошу роботу і заробляти хороші гроші, але треба прийняти їхні правила гри. В усьому.
  Цілі і плани.
  Сюди приїжджають люди пробивні, освідчені і здорові, які досягнуть своєї мети ( і я також!!!!). • @Vo_Vik написав в Перші враження про Канаду:

  ...записуєшся на курси французької мови...

  А як взагалі розподілення по мові? Більше поширена англійська, якщо я не помиляюся, але це статистика. А так взагалі люди на якій переважно спілкуються, і якщо збираєшся відвідати Канаду, яку мову вчити?

  Дякую.


 • Global Moderators

  Я зараз переношу теми з іншого форуму, який перестав існувати. Ну і копіюю не тільки свої повідомлення. Оце з 2012го року від іммігранта в Монреалі. Це щоб ви курс уявляли коли він про гривні каже) по мовах. Всюди крім провінції Квебек англійська основна і безваріантна. В Квебеку навпаки французька. В місті Монреаль наполовину, з невеликою перевагою французької


 • Administrators

  В мене є добрий знайомий з роботи - канадець з Квебеку (індійського походження з Барбадосу), він знає обидві мови приблизно однаково, але каже, що потроху починає підзабувати французьку через брак спілкування в Японії, він вже живе тут багато років 🇨🇦 => 🇯🇵
  Я й сам колись давно почав вивчати колись французьку, але вже майже забув, бо нема практики.


 • Global Moderators

  Я теж майже забув, а в певний час досить непогано знав. Але брак практики робить своє.