Деталі групи Приватна

administrators

 

Список учасників

 • RE: Скільки в Японії українців?

  Так, а кількість корейців навпаки зменшується кожного року, хоча раніше це була найбільша іноземна громада в Японії. Тут ще треба зауважити, що ця статистика показує тільки громадян Китаю, вона не включає китайців (і українців), які вже тут народились і отримали японське громадянство або набули його. Японія не дозволяє подвійного громадянства, японський паспорт не дадуть без довідки з української амбасади про відсутність українського громадянства (чи китайського). Тож китайців і корейців тут десь в два-три рази більше насправді, просто вони вдають з себе японців 🙂

  запощено в Японія
 • RE: Скільки в Японії українців?

  Нові дані по кількості українців в Японії (дані Національного Статистичного Бюро Японії). За 2016 нас збільшилось, але у 2017 році нас знову стало трохи менше, але все ж більше, ніж у 2015 році. Станом на кінець 2017 року українських експатів тут проживало приблизно 1831 осіб. Даних за 2018 рік поки що немає.
  0_1548050529709_ukrainians_jpn_2015_2017.png

  запощено в Японія
 • Тиждень України 2018

  Цього року — з 21-го по 30-те листопада в Токіо проходив захід „Тиждень України”, організований Посольством України в Японії та за участі громади „Краяни” і української школи в Токіо „Джерельце”.

  В галереї громадського центру Акасака було відкрито виставку українського мистецтва, на якій представлені українська кераміка, Петриківка, мотанки, писанки, картини з українськими пейзажами тощо. Під час відкриття Посол України І.Харченко зазначив, що японці, як і українці, цінують красу, та порекомендував їм відвідати Україну – країну, багату на історію та традиції. Виставка діяла до 30 листопада.

  У цей же день Посольством було проведено презентацію про історію та культуру України, у рамках якої було відзначено, що 21 листопада в Україні відзначається «День гідності та свободи». Після презентації гостям заходу було показано туристичну стрічку про Україну «Дякую».

  23 листопада у рамках «Тижня України» у м.Токіо було проведено майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок та української вишивки. Учасники заходу дізналися про значення мотанки та вишивки, а також їхнє використання в якості оберегу, важливого для кожної української домівки.

  26 листопада відбувся заключний захід фестивалю — Концерт українсько-японської дружби. У концерті взяли участь учні української школи у м.Токіо «Джерельце», українська бандуристка та оперна співачка О.Степанюк, а також японські виконавці – піаніст Р.Кабата, скрипалька Т.Савада та оперна співачка М.Танака. Під час концерту учасники з японської сторони в якості тріо виконали молитву за Україну «Боже великий, єдиний, нам Україну храни», чим виразили підтримку Україні та солідарність з українським народом. Колектив учнів школи «Джерельце» під керуванням Вікторії Верескун представили на концерті хореграфічні композиції в постановці Юлії Сидоренко та Марини Амаурі.

  Від української громади „Краяни” хочемо висловити вдячність Посольству України в Японії та особисто співробітниці амбасади пані Віотетті Удовик за організацію та проведення фестивалю.

  —————

  From November 21st until 30th of 2018 in Tokyo was held an event „Week of Ukraine” organised by Embassy of Ukraine in Japan. „Kraiany” society and participants of Ukrainian School in Japan „Dzherelce” also took part in the event.

  An exhibition of Ukrainian art featuring Ukrainian ceramics, Petrykivka, motankas, pysankas, paintings with Ukrainian landscapes was opened at the gallery of the Akasaka Civic Center. During the opening ceremony Ambassador of Ukraine Ihor Kharchenko noted that Japanese people, like Ukrainians, appreciate beauty and, therefore, recommended them to visit Ukraine - a country rich in history and traditions. The exhibition took place until November 30.

  The Embassy of Ukraine also held on the same day a presentation on the history and culture of Ukraine during which it was noted that Ukraine celebrates the "Day of Dignity and Freedom" on November 21st. After the presentation the participants to this event were shown a tourist movie about Ukraine "Djakuyu".

  On November 23, Ukrainian motanka doll and embroidery master classes were held in the framework of "Ukraine Week" in Tokyo. Participants learned about the significance of motankas and embroidery as well as their usage as an amulet important for every Ukrainian home.

  On November 26 there was the closing event of "Ukraine Week" in Tokyo – “Ukraine-Japan Friendship Concert”. Students of Ukrainian school in Tokyo "Dzerelce", Ukrainian bandurist and opera singer O.Stepanyuk as well as Japanese performers – piano player R.Kabata, violinist T.Sawada and opera singer M.Tanaka participated in the concert. During the concert participants from the Japanese side performed as a trio a prayer for Ukraine "O Great God, eternal! " by which expressed support for Ukraine and solidarity with the Ukrainian people. Group of students of Ukrainian school „Dzherelce” supervised by Victoria Vereskun performed dances staged by Yulia Sidorenko and Marina Amauri.

  We want to express our gratitude from the whole Ukrainian community Kraiany to the Embassy of Ukraine in Japan and personally to Violetta Udovik for the organising of the festival.

  https://www.facebook.com/ukrainians.japan/

  alt text

  запощено в Японія
 • "За сибіром сонце сходить" Тарас Житинський і друзі

  "За сибіром сонце сходить" Тарас Житинський і друзі

  запощено в Оффтопік
 • У Туреччині відкрили клас Нової української школи

  В Міжнародному ліцеї імені Т.Г.Шевченка при Українському культурному товаристві у Стамбулі відкрили клас для першачків за програмою Нової української школи (НУШ), пише Українське культурне товариство в Стамбулі.

  https://global-ukraine.com/2018/10/u-turechchyni-vidkryly-klas-novoyi-ukrayinskoyi-shkoly/

  alt text

  запощено в Туреччина
 • Театр за межами театру

  Чи існує театр за межами театру? Де його тонка площина, кордон, що розмежовує глядача та актора? Між світлом та темрявою, сценою та залою, публічним простором чи камерним майданчиком, серед сотні людей чи декількох свідомо налаштованих глядачів, у промислових зонах та у глибині міського простору? Саме тут сміливо може існувати театр, або, якщо хочете, то назвіть його «театр за межами театру». Власне цими словами розпочався п’ятий Міжнародний театральний фестиваль «Мандрівний вішак» у Луцьку.

  https://zbruc.eu/node/83618

  запощено в Оффтопік
 • Внутрішні українці, або Космічні сили

  Андрухович про таємну українську змову задля руйнування Москви 🙂
  https://zbruc.eu/node/83653

  запощено в Оффтопік
 • Інтерв'ю з Максом Кідруком

  Цікаве інтерв'ю з Максом Кідруком, де він розповідає про те, як можна бути фінансово самодостатнім письменником в сучасній Україні. Макс розповідає, з чого він починав та на що можна розраховувати молодому письменнику, якщо він поставить перед собою мету і буде працювати над нею.
  https://www.the-village.com.ua/village/business/business-experience/277309-vid-1-500-do-500-000-griven-yak-pismennik-maks-kidruk-zaroblyae-literaturoyu

  запощено в Оффтопік